Fizjoterapia masaż Wrocław – dla kogo to najlepszy pomysł

 

Praktycznie każdy człowiek w swoim życiu doświadcza urazów, które negatywnie odbijają się na jego zdrowiu, a przede wszystkim na stawach i mięśniach. Bardzo ważne jest to, aby szybko podejmować działanie i korzystać z pomocy specjalistów, którzy są w stanie sprawnie rozwiązać problem i przywrócić jak największą sprawność w możliwie najkrótszym czasie. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać dla siebie pomocy, warto odwiedzić profesjonalnego fizjoterapeutę, który będzie umiał dobrać właściwe ćwiczenia i połączyć je z terapią manualną. Fizjoterapia masaż Wrocław to rozwiązanie dla osób po przebytych urazach, operacjach lub po prostu zmagających się z dolegliwościami bólowymi.

 

Masaż Wrocław – udaj się do specjalisty

 

W przypadku wszelkich masaży oraz zabiegów związanych z fizjoterapią bardzo ważne jest to, aby wykonywane były przez doświadczonego specjalistę. Podczas takiej wizyty przeprowadzona zostanie pełna diagnostyka związana ze stanem funkcjonalności pacjenta. W ten sposób możliwe jest znalezienie przyczyny bólu i danych dolegliwości. W wielu przypadkach rozwiązaniem okaże się prawidłowo wykonany, dopasowany masaż. Wrocław to jedno z miast, w którym można znaleźć fizjoterapeutę dopasowanego do twoich potrzeb i schorzeń. W technice masażu bardzo ważna jest siła samego ucisku, jak i uciskanie właściwych punktów. Fizjoterapeuta z doświadczeniem na pewno znajdzie je bez większej trudności i indywidualnie dopasuje rodzaj masażu.

 

Wrocław – fizjoterapia, masaż i jego korzyści

 

Szukając doświadczonych specjalistów, z całą pewnością warto odwiedzić właśnie Wrocław. Fizjoterapia, masaż i wszelkie zabiegi będą nieocenione przy urazach i dolegliwościach bólowych. Jakie korzyści płyną z zastosowania profesjonalnych masaży? Przede wszystkim działa to mocno relaksacyjnie, ale oczywiście nie jest to jedyny plus. Masaże pozwalają również rozluźnić zbyt napięte mięśnie, ujędrnić je i zregenerować. Uciskanie i rozmasowanie konkretnych punktów pozwala także zmniejszyć stres oraz poprawić pracę układu krążenia.

 

Masaż we Wrocławiu – masaże wykonywane przez fizjoterapeutów

 

Jakie rodzaje masaży mogą być wykonywane przez fizjoterapeutów? Przede wszystkim mogą to być masaże lecznicze, relaksacyjne, sportowe i limfatyczne. Konkretny wariant dobiera specjalista na podstawie zgłaszanych dolegliwości lub przebytego urazu. Różna może być także ich liczba i częstotliwość. W niektórych przypadkach wystarczy nawet jeden, w innych cała regularna seria.

 

Zobacz również Fizjoterapeuta sportowy Wrocław

Fizjoterapia masaż Wrocław

Godziny otwarcia

Marta Kaszubowska - ZnanyLekarz.pl
Radosław Brusiłowicz - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

 

Telefon: 607 561 153

email:

fizjoterapiabrusilowicz@gmail.com

adres:

ul. Plac Staszica 12

Wrocław 50-223

 

 

Wizyty domowe

 

W ofercie posiadam wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta. Wymagają one wcześniejszego ustalenia dogodnego dla obu stron terminu.

 

 

Słownik pojęć

Gabinet

 

Poniedziałek - Piątek

12:00 - 19:00

 

Sobota, Niedziela i Święta

Nieczynne