Rehabilitant Wrocław – rehabilitacja jest niezwykle ważna

 

Doświadczyłeś kontuzji, a może cierpisz na problem związany z układem ruchu, który niestety pogorszył się wraz z wiekiem? Nie musisz czekać bezczynnie, aż schorzenie odbierać ci będzie sprawność i dobre samopoczucie. Gdy tylko zaobserwujesz, że dzieje się cokolwiek niepokojącego, powinieneś zgłosić się do doświadczonego rehabilitanta, który będzie mógł ci pomóc i poprzez prawidłowo dobrane metody, znacząco poprawić twoją sprawność fizyczną. Polecanym rozwiązaniem jest rehabilitant Wrocław, który dopasuje odpowiednie zabiegi oraz ćwiczenia.

 

Rehabilitacja Wrocław – kiedy się zgłosić

 

Kontuzja, na pozór niewielki uraz lub postępujące zmiany zwyrodnieniowe. To najczęstsze problemy, z którymi zgłaszają się pacjenci. Niektórzy uważają, że niewiele może im już pomóc, ale takie myślenie jest oczywiście błędne! Właściwie dobrane ćwiczenia i zabiegi potrafią zdziałać naprawdę wiele, o ile tylko są indywidualnie dopasowane i wykonywane regularnie. Pierwszym krokiem do poprawy swojej sprawności i zdrowia, z całą pewnością będzie właśnie rehabilitacja. Wrocław to jedno z tych miejsc, w których można skorzystać z niej pod czujnym okiem specjalisty. Rehabilitacja pomoże poprawić ci twoje codzienne funkcjonowanie i spowolnić procesy zwyrodnieniowe.

 

Wrocław – rehabilitacja dopasowana indywidualnie

 

Do każdego przypadku podchodzimy w pełni indywidualnie. Tylko w ten sposób działanie może przynieść oczekiwane rezultaty. Rehabilitację rozpoczynamy od wywiadu z pacjentem, podczas którego zapoznajemy się także z wykonanymi wcześniej badaniami. Warto przyjść na pierwszą konsultację ze wszystkimi wynikami, zleconych przez lekarza badań. Dzięki temu łatwiej będzie można ocenić, gdzie leży problem i jakie ćwiczenia będą w stanie faktycznie pomóc. Następnie oceniona zostaje rzeczywista ruchomość pacjenta i to, na jakie ruchy może sobie pozwolić. Dopiero po ustaleniu wszystkich tych kwestii, można zacząć właściwą rehabilitację.

 

Rehabilitant we Wrocławiu – pomoc nie tylko dla osób po urazach

 

Panuje błędne przekonanie, według którego do rehabilitanta zgłaszają się tylko osoby po przebytych urazach. Nie jest to prawdą. Wielu z nas boryka się z ograniczoną sprawnością fizyczną także dlatego, że spędza za dużo czasu w pozycji siedzącej i nie zapewnia sobie wystarczającej ilości ruchu w ciągu dnia. Cyklicznie wykonywane rehabilitacje pozwalają złagodzić dolegliwości bólowe i sprawić, że codzienne czynności nie będą stanowiły żadnego wyzwania.

Rehabilitant Wrocław

Godziny otwarcia

Marta Kaszubowska - ZnanyLekarz.pl
Radosław Brusiłowicz - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

 

Telefon: 607 561 153

email:

fizjoterapiabrusilowicz@gmail.com

adres:

ul. Plac Staszica 12

Wrocław 50-223

 

 

Wizyty domowe

 

W ofercie posiadam wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta. Wymagają one wcześniejszego ustalenia dogodnego dla obu stron terminu.

 

 

Słownik pojęć

Gabinet

 

Poniedziałek - Piątek

12:00 - 19:00

 

Sobota, Niedziela i Święta

Nieczynne