Fizjoterapia kręgosłupa – Wrocław. Kiedy warto zgłosić się do specjalisty?

 

Problemy z kręgosłupem to nie żarty i właśnie dlatego nie wolno ich ignorować. Jeśli odczuwa się silne dolegliwości bólowe albo w ostatnim czasie doświadczyło się urazu, jak najbardziej poleca się skorzystać z pomocy specjalisty. Fizjoterapeuta będzie potrafił prawidłowo dopasować ćwiczenia, jak i zabiegi manualne, które sprawią, że osoba zmagająca się z trudnościami, poczuje się znacznie lepiej. Często to właśnie takie zabiegi przywracają do pełnej sprawności i poprawiają komfort życia. To dlatego fizjoterapia kręgosłupa Wrocław to dobry wybór, nawet wtedy gdy, dolegliwości nie wydają się jeszcze tak poważne.

 

Kręgosłup fizjoterapia Wrocław – jak to przebiega?

 

Oczywiście większość pacjentów chce wiedzieć, jak wygląda taką fizjoterapia, jeszcze zanim się na nią zgłoszą. Warto jak najwcześniej zadbać o swój kręgosłup. Fizjoterapia Wrocław może przebiegać na różne sposoby, które ustalane są przede wszystkim indywidualnie, na podstawie zgłoszonego problemu, wyników badań czy badań manualnych. Działania mogą być absolutnie różne. Od terapii manualnych, które mają na celu dotrzeć do nawet najgłębszych mięśni i ścięgien, poprzez ćwiczenia z piłkami lub innym sprzętem. Dużą rolę odgrywają także poszczególne zabiegi, takie jak działanie polem magnetycznym czy laserem. Oczywiście za każdym razem zabiegi również dobierane są indywidualnie, na podstawie badań i konkretnego typu urazu.

 

Wrocław fizjoterapia kręgosłupa w każdym wieku

 

Warto pamiętać również o tym, że fizjoterapia kręgosłupa może zostać przeprowadzona w każdym wieku. Z jej zabiegów i ćwiczeń korzystają także bardzo młodzi ludzie, którzy na przykład w swojej pracy narażeni są na powtarzalne czynności czy zbyt dużo czasu spędzają przed komputerem i potrzebują wsparcia dla swojego kręgosłupa. Powtarzanie odpowiednio dobranych ćwiczeń potrafi sprawić, że kręgosłup zostanie odciążony, a drobne wady postawy skorygowane. Już po kilku spotkaniach, odczuć będzie można ulgę i poprawić w ten sposób komfort swojego codziennego życia.

 

Fizjoterapia kręgosłupa Wrocław – skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów

 

Zawsze jednak, gdy wybierasz fizjoterapię kręgosłupa, sprawdź, jakie kwalifikacje posiadają osoby, które będą z tobą pracować. Decydując się na specjalistów z Wrocławia, możesz mieć pewność, że posiadają oni przede wszystkim wiedzę, która podparta jest wykształceniem i profesjonalnymi kursami, jak i doświadczenie w codziennej pracy z pacjentami.

 

Zobacz również fizjoterapeuta masażu Wrocław.

Fizjoterapia kręgosłupa Wrocław

Gabinet

 

Poniedziałek - Piątek

10:00 - 19:00

 

Sobota, Niedziela i Święta

Nieczynne

Kontakt

 

telefon:   607 561 153

 

email:     fizjoterapiabrusilowicz@gmail.com

 

adres:     ul. Plac Staszica 12

               Wrocław 50-223

Marta Kaszubowska - ZnanyLekarz.pl
Radosław Brusiłowicz - ZnanyLekarz.pl