Centrum fizjoterapii Wrocław – ulga dla całego ciała

 

Polacy coraz częściej odczuwają ból w swoim ciele. Powody takiego stanu rzeczy są naprawdę różne. Niektórym doskwiera wiek, inni zbyt dużo czasu spędzają przed komputerem w pracy w biurze lub zdalnej. W takich momentach warto udać się do centrum fizjoterapii. Wrocław to jedno z wielu miast, w których zabiegi rehabilitacyjne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Przede wszystkim zwracamy uwagę na kompleksowe podejście do naszych klientów. Bez cienia wątpliwości możemy stwierdzić, że zdecydowanie częściej źródła bólu trzeba szukać nie tam, gdzie jest on odczuwalny. Bardzo często podaje się przykład receptorów w stopach, które oddziałują na bóle głowy. Holistyczna opieka nad naszymi pacjentami nie tylko dobrze sprawdza się w eliminowaniu stanów zapalnych, ale również pozwala na lepsze samopoczucie każdego dnia.

 

Wrocław – centrum fizjoterapii z wieloma zabiegami

 

Zadowolenie naszych klientów nie byłoby możliwe bez szerokiej oferty, jeżeli chodzi o zabiegi dla naszych pacjentów. Przede wszystkim liczy się odpowiedni wywiad, szczególnie w większych miastach jak Wrocław. Centrum fizjoterapii przed podjęciem jakichkolwiek działań musi najpierw dokładnie prześwietlić swojego pacjenta, aby móc znaleźć potencjalne źródło bólu, ale również jego przyczynę. W tego sposób możemy podjąć decyzję, z którego zabiegu najlepiej skorzystać. Nie tylko mowa tutaj o leżeniu na stole do masażu i ucisku ze strony fizjoterapeuty. Warto również zauważyć, że prowadzimy zajęcia rehabilitacyjne, również uwzględniające regularne ćwiczenia na stabilizację oraz odpowiednią koordynację. Korzystamy nie tylko z zachodnich metod, ale również akupunktury – chińskiej terapii, polegającej na umieszczaniu igieł w odpowiednie miejsca ciała, dzięki czemu mięśnie oraz powięzi się rozluźniają.

 

Fizjoterapia centrum Wrocław – dla każdego!

 

W jakim miejscu znajduje się nasza fizjoterapia? Centrum! Wrocław to doskonale skomunikowane miasto, jednak lokalizacja w okolicach Dworca Głównego z pewnością jest naszym atutem. Zapraszamy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek problemy z bólem. Może być to niezwykle popularny odcinek krzyżowo-lędźwiowy, ale także inne partie mięśniowe. Przede wszystkim skupimy się na znalezieniu źródła bólu, a następnie podejmiemy stosowane kroki do jego usunięcia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, wspólnie podejmiemy działania mające na celu rehabilitację, a także odbudowę mocy w mięśniach lub innych partiach naszego ciała.

 

Poznaj również czym się wyróżnia dobry fizjoterapeuta we Wrocławiu

Centrum fizjoterapii Wrocław

Godziny otwarcia

Marta Kaszubowska - ZnanyLekarz.pl
Radosław Brusiłowicz - ZnanyLekarz.pl

Kontakt

 

Telefon: 607 561 153

email:

fizjoterapiabrusilowicz@gmail.com

adres:

ul. Plac Staszica 12

Wrocław 50-223

 

 

Wizyty domowe

 

W ofercie posiadam wizyty w miejscu zamieszkania Pacjenta. Wymagają one wcześniejszego ustalenia dogodnego dla obu stron terminu.

 

 

Słownik pojęć

Gabinet

 

Poniedziałek - Piątek

12:00 - 19:00

 

Sobota, Niedziela i Święta

Nieczynne